Jan van Heel - herfstblad

Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!
Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!Jan van Heel - herfstblad kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Maartenfelkers

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan van Heel (1898-1990)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 32 cm (h x b)
Lijst73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder mooi schilderij van Jan van Heel.

omlijsting is oud

Starttijd:05-01-2020 om 10:00
Eindtijd:12-01-2020 om 22:07
Openingsbod€ 400
Objectlocatietolbert, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland