Jan van Helden - HANDDRUK

Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!
Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  GREET
FA. (1)

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan van Helden (1932-2006)
Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 31 cm (h x b)
Lijst47 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/20
Jan van Helden "HANDDRUK" 10/20 uit 1979

Handgesigneerd en in perfecte staat

Ingelijst met passe-partout en museumglas,de lijst is maatwerk

Jan van Helden "HANDDRUK" uit 1979

Perfecte staat,ingelijst met passe-partout en museumglas ,maatwerk

Jan van Helden (1932-2006)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  GREET
FA. (1)

5 verkochte items
31 cm
47 cm
31 cm
47 cm
Starttijd:29-05-2022 om 08:50
Eindtijd:11-06-2022 om 21:26
Openingsbod€ 89
ObjectlocatieHeist-op-den-Berg, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland