FA. (4)

Jan van Hoof - 3 mensen

Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - 3 mensen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  HDB2021
FA. (5)

Lid sinds 2021
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Jan van Hoof (1957)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek op papier, netjes achter glas ingelijst.

Jan van Hoof (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HDB2021
FA. (5)

Lid sinds 2021
76 verkochte items
30.5 cm
40.5 cm
21.5 cm
25 cm
Starttijd:12-03-2022 om 09:51
Eindtijd:19-03-2022 om 22:23
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieWeert, Nederland
VerzendingWereldwijd