FA. (8)

Jan van Hoof - Naakt

Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!Jan van Hoof - Naakt kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  HDB2021
FA. (5)

Lid sinds 2021
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Jan van Hoof (1957)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
Lijst65.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijst werk van Jan van Hoof, Acryl op papier.(48x38cm)

Jan van Hoof (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HDB2021
FA. (5)

Lid sinds 2021
76 verkochte items
55.5 cm
65.5 cm
38 cm
48 cm
Starttijd:04-03-2022 om 15:26
Eindtijd:11-03-2022 om 21:21
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieWeert, Nederland
VerzendingAlleen per koerier