Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven

Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!Jan van Keulen - Litho: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Jan van Keulen (1913-1994)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Jan van Keulen. Titel: Stilleven met bloemen. Afmetingen blad: H63 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b38 cm. Het werk is links onderaan in de druk gesigneerd en rechtsonderaan, handgesigneerd  met potlood.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat lichte verkleuring langs de witte rand om het werk heen. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Starttijd:25-01-2020 om 17:41
Eindtijd:31-01-2020 om 21:37
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd