Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.610,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!Jan van Lokhorst - Olieverf op doek, Kleurrijke abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44001 verkochte items
Alle items van deze verkoper (447)
  • Jan van Lokhorst (1954)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 150 cm (h x b)
Lijst154 cm x 154 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer grote compositie in olieverf op doek, met veel heldere kleuren. Langs de onderste rand gesigneerd en gedateerd.
Ingelijst in een zwarte baklijst met zilveren top.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Dit item valt onder de margeregeling

Lichte craquelé, zonder verfverlies.

Paar lichte slijtageplekjes langs randen/hoeken van het doek.

Jan van Lokhorst (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44001 verkochte items
Olieverf 1991
154 cm
154 cm
150 cm
150 cm
Dit item is verkocht voor 1.610,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-05-2022 om 14:37
Eindtijd:06-06-2022 om 21:22
Biedingen (5)
frankschanssema
02 jun. / 15:57
€ 1400
Roberttuytel
29 mei / 01:14
€ 1300
frankschanssema
29 mei / 01:10
€ 1200
Roberttuytel
29 mei / 00:27
€ 1100
frankschanssema
23 mei / 20:36
€ 1000