Jan van Riel - vrouw met kinderen - Verkocht

Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!Jan van Riel - vrouw met kinderen kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  hansepansie

10 verkochte items
  • Jan van Riel (1907-1988)
Jaartal1947
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 41 cm (h x b)
Lijst35 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een heel mooi werk van de bekende kunstschilder Jan van Riel Tilburg uit 1947 zeer goede staat.

Heel mooi gaaf olieschilderij van Jan van Riel uit 1947 moeder met kinderen . Prijs staat er nog op was 1200 gulden.

Jan van Riel (1907-1988)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  hansepansie

10 verkochte items
52 cm
35 cm
41 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:22-07-2018 om 14:48
Eindtijd:29-07-2018 om 21:49
deepmanoe01
29 jul. / 21:06
€ 100