Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 48 x 17 x 10 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Flink sculptuur door kunstenaar/keramist Jan van Stolk (1920-1997). Hoogte 48 cm. In uitstekende conditie en gemerkt VS. Te dateren rond 1965.
Zie voor de biografie van Jan van Stolk:
https://kunst-en-cultuur.infonu.nl/biografie/56133-jan-van-stolk-1920-1997.html
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 24-10-2018 om 16:58 |
Eindtijd | 31-10-2018 om 19:36 |