Jan van Tongeren - Huisje aan de Dijk - Verkocht

Jan van Tongeren - Huisje aan de Dijk kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 750,00

Geplaatst door  Ronjaspers

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Jan van Tongeren (1897-1991)
Jaartal1960
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 84 cm (h x b)
Lijst68 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai olieverfschilderij van de Amsterdamse kunstschilder Jan van Tongeren .Gesigneerd en jaartal.

Schilderij verkeert in goede conditie

Jan van Tongeren (1897-1991)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Ronjaspers

Lid sinds 2019
1 verkochte items
86 cm
68 cm
84 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:18-03-2019 om 16:05
Eindtijd:26-03-2019 om 19:21
saturnus
26 mrt. / 18:04
€ 750