boerderij met bloesemboom en kippen - olieverf op doek -mooie klassieke lijst. Weer zo'n mooi schilderij van deze ras schilder uit het Gooi , die bekent staat om zijn groene tinten.
Gesigneerd: v. Vlaardingen ( Jan van Vlaardingen , 1913-1980 )
de familie heeft zelf een museum. Vermelding: scheen levensloop: hij was evenals zijn vader en broer clement schilder en woonde het grootste deel van zijn leven in hilversum, schilderde in de wijde omgeving van het gooi en de vechtstreek. Met fijne penseelstreek en een groot gevoel voor de oneindige kleurvariaties gaf hij stemmingen weer. Hij exposeerde net als zijn vader derk dikwijls in duitsland en zwitserland, waardoor hij een grote internationale klantenkring had verworven. Hij was een kunstenaar en levenskunstenaar
Goed
Boerderij met bloesemboom en kippen - olieverf op doek -mooie klassieke lijst.
Weer zo'n mooi schilderij van deze ras schilder uit het Gooi , die bekent staat om zijn groene tinten.
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Extra