JAN VERBURG (1943 - Amstelveen) - grote abstracte ETS - MONOTYPE en gesigneerd 1966. - Verkocht

JAN VERBURG (1943 - Amstelveen) - grote abstracte ETS - MONOTYPE en gesigneerd 1966.   kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

JAN VERBURG (1943 - Amstelveen) - grote abstracte ETS - MONOTYPE en gesigneerd 1966.   kopen? Bied vanaf 150!JAN VERBURG (1943 - Amstelveen) - grote abstracte ETS - MONOTYPE en gesigneerd 1966.   kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Jan Verburg (1943)

Jan Verburg.

Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit werk van Jan Verburg. Het betreft een grote kleuren ets, gesigneerd en gedateerd 1966. Het betreft een MONOTYPE, dat wil zeggen een eenmalige unieke druk.

Maat: 50 x70 cm

Staat: onberispelijk

Galeriewaarde: 1.500,-

Afhaal Locatie: Utrecht

Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste koker)

Jan Verburg (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:29-11-2013 om 11:00
Eindtijd:08-12-2013 om 11:05
pierkedonders
08 dec. / 10:55
€ 150