Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 - Verkocht

Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!
Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!Jan Verheyen - Acrylverf op doek: De dorpsstraat 1912 kopen? Bied vanaf 199!
  • Jan Verheyen (1910)
Jaartal1912
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op doek van Jan Verheyen. Titel: De dorpsstraat 1912. Afmetingen doek: H30 x b40cm. Het werk is rechts onderaan, in het grijze gedeelte, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Jan Verheyen werd op 31 mei 1910 in Veghel geboren. Hij wordt gerekend tot de beste naïeve schilders van Limburg.
Hij begon rond zijn 35 jaar te tekenen en leerde daarna met penseel en verf omgaan.
Verheyen schildert details soms fijn uit.
Zijn werk heeft grotendeels landschappen, stadsgezichten en portretten tot onderwerp.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In het witte gedeelte zit wat hele lichte craquelé, zie laatste 2 foto's.

Jan Verheyen (1910)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 14:25
Eindtijd:15-09-2022 om 20:00
hhavekes54
11 sep. / 11:11
€ 199