Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924

Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924 kopen? Bied vanaf 35!Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924 kopen? Bied vanaf 35!Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924 kopen? Bied vanaf 35!Jan Voerman Jr., Bloeiende bloemen, Litho 1924 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Jan Voerman (jr.) (1890-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Jan Voerman Jr

Voorstelling van bloeiende bloemen

Losbladig, beeldmaat 32x18, bladmaat 37,5x23

Gesigneerd in potlood r.o. 'JVoerman Jr', gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de druk 'JVJr' en '24'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:21-12-2016 om 09:34
Eindtijd:28-12-2016 om 14:34

biekartj
28 dec. / 11:08
€ 35