Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant - Verkocht

Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!Jan Voerman (jr.) - knotwilg aan de waterkant kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  gbperik053

Lid sinds 2019
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Voerman (jr.) (1890-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Lijst29.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fraaie lithi van een knotwilg aan de waterkant, in de plaat rechtsonder gesigneerd en ook nog met potlood rechtsonder

litho en lijst in prima conditie, passepartout heeft linksonder een vochtvlekje

Jan Voerman (jr.) (1890-1976)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  gbperik053

Lid sinds 2019
16 verkochte items
22.5 cm
29.5 cm
12 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 16:32
Eindtijd:23-08-2020 om 21:35
Pannenhuis
22 aug. / 21:47
€ 30