Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken - Verkocht

Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!Jan Voets - Vijf tafels - Map met 5 gesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Voets (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 56.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Map met 5 gesigneerde zeefdrukken!

  • Beeldformaat: 30 x 38 cm
  • Papierformaat: 38 x 56,8 cm
  • Oplage: 48
  • Genummerd (nummer wijkt af van de foto's)
  • Alle zeefdrukken zijn door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Jan Voets (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
56.8 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 17:33
Eindtijd:15-12-2020 om 19:07
gtz
14 dec. / 22:08
€ 50