Jan Voss: Mooie kleurenlitho uit 1969 - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (510)
  • Jan Voss (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie litho van Jan Voss, de Frans/Duitse kunstenaar.  Uitgave Prent 190.

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1969
Afmetingen: 54cm x 76cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190

Conditie: zeer goede staat
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:

Jan Voss (1936)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:05-12-2011 om 12:34
Eindtijd:12-12-2011 om 12:34
Wdeback
12 dec. / 00:08
€ 50