Jan Voss - Zonder titel, litho - Verkocht

Jan Voss - Zonder titel, litho kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Jan Voss - Zonder titel, litho kopen? Bied vanaf 40!Jan Voss - Zonder titel, litho kopen? Bied vanaf 40!Jan Voss - Zonder titel, litho kopen? Bied vanaf 40!Jan Voss - Zonder titel, litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Jan Voss (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke litho van Jan Voss uit 1969, uitgegeven door Prent 190.  Handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer  189  uit een oplage van 190 stuks.  In goede conditie, er zitten een paar kleine vlekjes in de witte marge boven en rechtsmidden, maar ingelijst met goed passe-partout zijn die niet te zien.

Afmetingen: 54cm x 76cm (blad), 45cm x 64cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O, maar het kan ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Jan Voss (1936)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-01-2015 om 21:10
Eindtijd:01-02-2015 om 21:10
jpmr5503
01 feb. / 16:06
€ 40