Jan Vrolijk: Ets 19e eeuw. Vee in de duinen - Verkocht

  • Jan Vrolijk (1846-1894)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Mooie ets van Jan Vrolijk.

Titel: Vee in de Duinen
Jaartal: omstreeks 1888
Afmetingen beeld: 15cm x 24cm
Afmetingen blad: 34cm x 47cm
Gesigneerd: Ja, in de druk
Ingelijst: Nee

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, maar heeft buiten het beeld wel vlekjes. Ingelijst onzichtbaar.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:11-10-2011 om 13:39
Eindtijd:18-10-2011 om 13:39
Egosalutem
16 okt. / 22:56
€ 40