Jan Wiegers - Berglandschap.

Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi karakteristiek werk.
Algemeen redelijk goede staat.
Beeld goed.
Beetje kreuk en scheurtje. Niet storend.
Gesigneerd rechtsonder.
ConditieRedelijk

Zie omschrijving.

Zie foto's voor eigen oordeel.

Starttijd:29-10-2022 om 20:52
Eindtijd:08-11-2022 om 22:42
Openingsbod € 89
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingWereldwijd