Jan Wiegers - Houtsnede - Berglandschap met huizen en een meer - Verkocht

Jan Wiegers - Houtsnede - Berglandschap met huizen en een meer kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 130,00

Jan Wiegers - Houtsnede - Berglandschap met huizen en een meer kopen? Bied vanaf 120!Jan Wiegers - Houtsnede - Berglandschap met huizen en een meer kopen? Bied vanaf 120!Jan Wiegers - Houtsnede - Berglandschap met huizen en een meer kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Jan Wiegers (1893-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote houtsnede, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 35,5 x 73,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 70 x 102 cm.

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:14-11-2016 om 19:49
Eindtijd:26-11-2016 om 19:49
Biedingen (2)
MioLibro
26 nov. / 19:43
€ 130
KeesM
24 nov. / 11:01
€ 120