Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes - Verkocht

Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1954
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEigen druk 2/10
Litho van Jan Wiegers, handgesigneerd en gedateerd. Het betreft een eigen druk voor de kunstenaar.

Bij ingelijst werk of werk in Passe-partout: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Klein scheurtje in het midden van de onderste rand.

Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 09:59
Eindtijd:09-10-2022 om 21:12
klei56
09 okt. / 19:53
€ 90