Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal

Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!Jan Wiegers - Stadsgezicht Achterburgwal kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Jaartal1947
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Met potlood gesigneerd exemplaar uit de bekende serie van schildersprenten uit 1947. Een van de meest gewilde en gezochte prenten uit deze serie prenten, waaraan veel bekende Nederlandse kunstenaars meewerkten.
Het werk is l.o. gesigneerd en gedateerd in de druk en r.o. handgesigneerd in potlood door de kunstenaar. Authenticiteit is volledig gegarandeerd.

In de buitenste hoekjes enkele heel kleine vouwtjes buiten het beeld. Ingelijst is hier niets meer van te zien.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-01-2020 om 11:26
Eindtijd:26-01-2020 om 19:43

Linalena
26 jan. / 13:28
€ 150