Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd

Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Lindeman - Knappe zg. Droge naald Ets van Huisje in Polderlandschap gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Willem Lindeman (1886-1943)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Kan desgewenst tegen kostprijs in bijpassende Passe Partout worden geplaatst.

Dit item is verkocht voor 24,00

Starttijd:26-01-2019 om 14:16
Eindtijd:09-02-2019 om 21:10

Biedingen (7):

Giacometti1966
9 feb. / 11:15
€ 24
Gardarel
9 feb. / 11:09
€ 19
Giacometti1966
8 feb. / 21:39
€ 14
TripleR
8 feb. / 14:10
€ 9
Senator
8 feb. / 14:10
€ 6
Senator
5 feb. / 17:28
€ 3
yookoo
30 jan. / 21:55
€ 1