Jan Willem Nortier, Molens aan de plas, Ets

Jan Willem Nortier, Molens aan de plas, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Jan Willem Nortier, Molens aan de plas, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan Willem Nortier, Molens aan de plas, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Jan Willem Nortier (1864-1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Jan Willem Nortier

Voorstelling van molens aan de plas

Ets onder passepartout, beeldmaat 7x10,5, ondergrond 14x17

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:01-06-2016 om 12:19
Eindtijd:10-06-2016 om 20:19

Biedingen (7):

verve
10 jun. / 19:18
€ 11
wilmyjong
10 jun. / 18:45
€ 9
hanss733
10 jun. / 17:42
€ 7
verve
10 jun. / 08:09
€ 5
KunstkamerZuidoost
10 jun. / 08:09
€ 3
verve
10 jun. / 08:09
€ 3
KunstkamerZuidoost
1 jun. / 15:04
€ 1