Jan Willem Versteeg - Bicycle ( houtsnede ) - Verkocht

Jan Willem Versteeg - Bicycle ( houtsnede ) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Willem Versteeg (1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Blockprint ink op papier
Dit item valt onder de margeregeling

Jan Willem Versteeg (1952)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
95 verkochte items
21 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 22:20
Eindtijd:28-06-2022 om 21:35
Biedingen (4)
ADubbeldam
28 jun. / 21:30
€ 10
jmvleemp
28 jun. / 21:29
€ 5
ADubbeldam
28 jun. / 21:29
€ 3
jmvleemp
24 jun. / 14:06
€ 1