Jan Willem Versteeg - Bougival - Verkocht

Jan Willem Versteeg - Bougival kopen? Bied vanaf 90!

  • Jan Willem Versteeg (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op papier
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Otterlo, Nederland
Binnen Nederland € 9,20
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50

Jan Willem Versteeg (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Wever
Lid sinds 2019
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
60 cm
45 cm

ObjectlocatieOtterlo,  Nederland
Starttijd18-12-2021 om 22:28
Eindtijd24-12-2021 om 21:48