Jan Willem Versteeg - Margon ,,le chemin Creux et la route de Paris,,

Jan Willem Versteeg - Margon ,,le chemin Creux et la route de Paris,, kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Wever
FA. (2)

Lid sinds 2019
43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jan Willem Versteeg (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op canvas-katoenweefsel

Jan Willem Versteeg (1952)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Wever
FA. (2)

Lid sinds 2019
43 verkochte items
60 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 12:11
Eindtijd:30-01-2020 om 22:06

Biedingen (4):

Wimmermans
30 jan. / 15:17
€ 105
SB100
30 jan. / 12:10
€ 95
Wimmermans
30 jan. / 12:10
€ 90
Wimmermans
29 jan. / 20:40
€ 85