Jan Wingen, droge naald ets, strandplezier - Verkocht

Jan Wingen, droge naald ets, strandplezier kopen? Bied vanaf 40!
Jan Wingen, droge naald ets, strandplezier kopen? Bied vanaf 40!Jan Wingen, droge naald ets, strandplezier kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Wingen (1874-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie scherpe ets met een prachtige voorstelling van mensen die flaneren op het strand. Ets is in potlood gesigneerd rechts onder en links onder staat, ook in potlood, Nr. 4. Eenvoudig ingelijst achter glas. Maten incl. lijst 23 cm x 33 cm.

Jan Wingen1874/1956 woonde en werkte in Maastricht, later in Den Haag. Deze ets heeft alle trekken van de Haagse School.

Jan Wingen (1874-1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:23-11-2016 om 11:44
Eindtijd:30-11-2016 om 11:44
Pennarts
30 nov. / 10:22
€ 40