Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika - Verkocht

Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!
Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!Jan Wittenberg - Blauwe Reiger / Zuid-Amerika kopen? Bied vanaf 230!
  • Jan Wittenberg (1886-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.6 cm x 34.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wittenberg, J.H.W. (1886-1963) Blauwe Reiger - Zuid-Amerika. Lithographie, 51,6 x 34,9 cm., Gesigneerd: Jan Wittenberg, in potlood, titel op de steen.

Dit item is verkocht voor 264,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 14:35
Eindtijd:13-12-2020 om 22:15
noukie
13 dec. / 21:22
€ 230