Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
TypeFotografie
Jaartal1995
TechniekPortfolio
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Karakteristieke foto door Steye Raviez (1942-2017). Fotografeerde Jan Wolkers in de natuurlijke omgeving van zijn woning op Texel. Gemaakt voor de serie Winterbeelden in 1995. Afmetingen blad: H31 x b44cm. Afbeeldingen voorstelling: H27 x b40cm.

Steye maakte veel werk in opdracht voor Haagse Post en Vrij Nederland.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In zeer goede staat

Jan Wolkers (1925-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
44 cm
31 cm
Sluit over 3d 5u 38m 32s
Openingsbod€ 28
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:07-02-2023 om 21:14
Eindtijd:12-02-2023 om 19:10