Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden I - Ingelijst

Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 195,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOngenummerd

Wat stofjes achter het glas.

Jan Wolkers (1925-2007)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
60 cm
50 cm
42 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 195,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-05-2020 om 09:55
Eindtijd:30-05-2020 om 19:16

Biedingen (2):

ivandijck
30 mei / 19:11
€ 170
ldhoekstra
25 mei / 00:20
€ 160