Janos Bittenbinder: Potloodtekening, Z.T. - Ingelijst - Verkocht

Janos Bittenbinder: Potloodtekening, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Janos Bittenbinder: Potloodtekening, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Janos Bittenbinder: Potloodtekening, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Janos Bittenbinder: Potloodtekening, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Janos Bittenbinder (1946)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Z.T. (Onduidelijk)
Jaartal: 1980
Afmetingen lijst: 81,5 cm x 61,5 cm (Blad: 64 cm x 50 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Potlood op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In goede staat. Het blad is licht egaal vergeeld en met enkele oxidatiestipjes in het blad.

Administratieve code:

QQKMN

Janos Bittenbinder (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:23-03-2018 om 11:18
Eindtijd:01-04-2018 om 12:18
Biedingen (3)
jozeph
01 apr. / 10:21
€ 5
Tijmen99
31 mrt. / 15:32
€ 3
jozeph
30 mrt. / 19:30
€ 1