Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981

Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981 kopen? Bied vanaf 225!
Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981 kopen? Bied vanaf 225!Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981 kopen? Bied vanaf 225!Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Janos Kass (1927-2010)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer krachtige kleurenlitho van deze interessante Hongaarse illustrator en kunstenaar.

Uit de serie 'Duke Bluebeard's castle' komt dit mooie werk.

Geometrisch abstracte compositie met duidelijk figuratieve elementen.

Door de kunstenaar getiteld, genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood.

Janos Kass (1927-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
43 cm
60 cm

Starttijd:28-04-2020 om 10:15
Eindtijd:05-10-2020 om 22:58
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd