Janus de Winter 1885-1951 Gouache winters rivierlandschap 1920

Janus de Winter 1885-1951 Gouache winters rivierlandschap 1920  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Janus de Winter 1885-1951 Gouache winters rivierlandschap 1920  kopen? Bied vanaf 1!Janus de Winter 1885-1951 Gouache winters rivierlandschap 1920  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Janus de Winter (1882-1951)
TypeTekening / Aquarel

Schilder: Janus de Winter 1885-1951
Titel/Voorstelling: winters rivierlandschap
Datering: 1920
Medium /Techniek : gouache
Maten : ca. 75 x 50 cm ingelijst !
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed ( barst in glas linksboven )

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:22-03-2014 om 15:14
Eindtijd:05-04-2014 om 16:19

Biedingen (22):

Tras
5 apr. / 16:12
€ 100
frankwitzen
5 apr. / 16:08
€ 95
LvDriel
5 apr. / 16:08
€ 90
frankwitzen
5 apr. / 16:08
€ 85
LvDriel
5 apr. / 16:03
€ 80
frankwitzen
5 apr. / 16:03
€ 75
LvDriel
5 apr. / 16:02
€ 70
frankwitzen
5 apr. / 16:02
€ 65
LvDriel
5 apr. / 11:56
€ 60
frankwitzen
5 apr. / 08:31
€ 55
ajsch
5 apr. / 08:31
€ 50
frankwitzen
5 apr. / 08:31
€ 50
ajsch
5 apr. / 08:30
€ 45
frankwitzen
5 apr. / 08:30
€ 40
ajsch
4 apr. / 22:57
€ 35
frankwitzen
4 apr. / 10:51
€ 30
Menno
4 apr. / 06:52
€ 25
frankwitzen
3 apr. / 21:15
€ 20
Menno
28 mrt. / 09:25
€ 15
Visualarts
25 mrt. / 14:34
€ 10
strawberryfields
23 mrt. / 23:54
€ 5
Pref
23 mrt. / 17:47
€ 1