Jaques van Rossum - MAANVIS in AQUARIUM

Jaques van Rossum - MAANVIS in AQUARIUM kopen? Bied vanaf 48!

Verkoopprijs: € 48,00

Jaques van Rossum - MAANVIS in AQUARIUM kopen? Bied vanaf 48!Jaques van Rossum - MAANVIS in AQUARIUM kopen? Bied vanaf 48!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

JACQUES van ROSSUM

AQUARIUM

Olieverf op porcelijne bord schilderij

Diameter 31 cm

Gesigneerd aan de zijkant

Zeer goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 48,00

Starttijd:03-05-2014 om 21:14
Eindtijd:10-05-2014 om 21:14

EBi
10 mei / 20:39
€ 48