JAS, olieverf schilderij, Blue Innovation

JAS, olieverf schilderij, Blue Innovation kopen? Bied vanaf 7500!
JAS, olieverf schilderij, Blue Innovation kopen? Bied vanaf 7500!JAS, olieverf schilderij, Blue Innovation kopen? Bied vanaf 7500!JAS, olieverf schilderij, Blue Innovation kopen? Bied vanaf 7500!

Geplaatst door  basspa

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • JAS (1945-2002)

Olieverf op doek, maat binnen de lijst is ca 170 x 150 cm, buitenkant lijst, lijst ca 190 x 170 cm.

Kenners van het werk van JAS beschouwen dit werk zo niet als zijn beste, dan wel tot zijn beste werken. De lijst is door de schilder zelf bekleed met gevlekt zilver.

Handgesigneerd, jaar 1997.

Voor dit unieke werk van een zeer bijzondere schilder-kunstenaar, vragen wij een prijs, aanzienlijk beneden de aanschafprijs.

Gezien de grootte van het schilderij dient het te worden opgehaald in Heemstede.

JAS (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  basspa

verkochte items
Starttijd:05-12-2015 om 10:14
Eindtijd:20-12-2015 om 09:14
Openingsbod€ 7500
ObjectlocatieNederland