JAS - Parade II

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 45!

JAS - Parade II

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 45!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 45!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
  • JAS (1945-2002)
Jaartal1996
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 53 x 53 cm
  • Nummering wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 21
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier
  • Gesigneerd en genummerd met potlood door de kunstenaar

Er zitten 'deukjes' in het papier, buiten het bedrukte gedeelte.

JAS (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1093 verkochte items
92 cm
64 cm

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 16:00
Eindtijd:24-01-2021 om 15:28

Biedingen (4):

lelivelt
24 jan. / 15:22
€ 70
stoopenco
24 jan. / 15:22
€ 60
lelivelt
24 jan. / 15:04
€ 50
stoopenco
24 jan. / 15:03
€ 45