Jasper de Beijer - C-Print, Buitenpost #19 - Ingelijst - Verkocht

Jasper de Beijer - C-Print, Buitenpost #19 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jasper de Beijer - C-Print, Buitenpost #19 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jasper de Beijer - C-Print, Buitenpost #19 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jasper de Beijer (1973)
TypeFotografie
Jaartal2004
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/5
Verso gesigneerd op het passe-partout.

Buitenpost is gebaseerd op een studietrip naar Indonesië, waarbij werd getracht koloniale gebruiken te documenteren in de voormalige Nederlandse kolonie.

Herkomst: Galerie Nouvelle Images, Den Haag.

Administratieve code:

QQWW

Jasper de Beijer (1973)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46907 verkochte items
Alle items van deze verkoper (660)
53 cm
43.5 cm
39.5 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 82,00
Starttijd:26-09-2019 om 14:32
Eindtijd:14-10-2019 om 19:15
Biedingen (13)
jorisrafae
06 okt. / 13:03
€ 82
Slim
06 okt. / 13:03
€ 80
Slim
06 okt. / 13:02
€ 72
jorisrafae
06 okt. / 13:02
€ 62
Slim
06 okt. / 13:02
€ 52
jorisrafae
06 okt. / 13:02
€ 47
Slim
06 okt. / 13:02
€ 42
jorisrafae
06 okt. / 13:02
€ 37
Slim
06 okt. / 13:02
€ 32
jorisrafae
06 okt. / 13:02
€ 27
Slim
05 okt. / 02:48
€ 22
avholstein
05 okt. / 02:48
€ 17
avholstein
04 okt. / 20:17
€ 1