Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Acrylverf op doek van Jasper Krabbe. Jaar: 2 december 1995. Afmetingen werk incl lijst: H44 x b34.5 cm. Afmetingen werk: H39.5 x b30. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Ook op de achterzijde is het werk gesigneerd. Tekst achterzijde: Voor Job zijn 30 ste verjaardag. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZES
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 11:26 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 20:26 |