Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Collage/gemengde techniek van Jasper Krabbe. . Titel: The 2nd time zone. Jaar: 1986. Afmetingen : H60 x b50 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Ook op de achterzijde is het werk gesigneerd. Tekst achterzijde: For Job. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZES
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 11:14 |
Eindtijd | 2-5-2018 om 12:25 |