Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg werk van Jasper Krabbé. Ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (21/01/90), met opdracht “voor Hedda van Jas en Gala”. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 27cm x 19cm (blad), 25cm x 16cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-10-2018 om 0:05 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 19:10 |