Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Noordwijk (zuid-holland), Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Noordwijk (Zuid-Holland), Nederland |
Starttijd | 30-12-2020 om 17:47 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 20:03 |