FA. (6)

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000

Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!
Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!Jasper Krabbe - Pastel: Zelfportret - 2000 kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (361)
  • Jasper Krabbe (1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 22 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste pastel van Jasper Krabbe. Titel: Zelfportret. Jaar: 2000.  Afmetingen werk incl lijst: H42 x b32.5cm. Afmetingen werk: H39 x b22 cm.  Het werk is midden onder gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.  Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In goede staat

Jasper Krabbe (1970)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
32.5 cm
42 cm
22 cm
39 cm
Starttijd:22-01-2022 om 13:46
Eindtijd:04-02-2022 om 19:29
Openingsbod€ 695
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingWereldwijd