Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1998 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, abstract werk met flarden figuratieve herinneringen van Jasper Krabbé. Gemengde techniek (olieverf, krijt, collage) op doek, in verso gesigneerd, gedateerd (nov ’98) en genummerd (JK426). In uitstekende conditie. Inlijsten is niet nodig want het doek is over de rand heen beschilderd (4 cm. diep, de dikte van het spieraam).
Afmetingen: 70cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-10-2019 om 13:42 |
Eindtijd | 8-11-2019 om 11:19 |