Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10? |
Apart en gecompliceerd werk van Jasper Krabbé. Gemengde techniek (inkt?, potlood?, zeefdruk?) op collage op papier, met potlood gesigneerd en genummerd(?), met opdracht “voor Hedda”. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 36cm (blad), 47cm x 34cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 30-10-2019 om 21:10 |
Eindtijd | 10-11-2019 om 21:22 |