Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 68 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 613/750 |
Mooi, abstract werk met flarden figuratieve herinneringen van Jasper Krabbé.
Jasper Krabbé over de kracht van kunst.
Jasper Krabbé schildert, tekent en exposeert zijn werk wereldwijd. Zijn werk weerspiegelt vaak herinneringen aan plaatsen, gebeurtenissen en personen. Ook bespreekt hij geregeld kunst op de televisie, bij programma’s als Opium, ArtMen en De Wereld Draait Door. In het boek Atelier Krabbé vertelt hij over zijn eerste jaren als graffiti artist in Amsterdam, over drijfveren en inspiratie, over de andere kant op kijken, de kunst van het etsen, kleurgebruik, over de binnenkant van enveloppen en de schoonheid in het alledaagse.
Jasper Krabbé , jongste telg uit een bekende kunstenaarsfamilie,* begon zijn artistieke carrière als graffiti kunstenaar. Hij maakte deel uit van het Amsterdamse collectief USA (United Street Artists) en behoorde daarmee tot de eerste generatie graffitikunstenaars in Nederland. Hij studeerde 1992 cum laude af aan de Rietveld Academie in Amsterdam en studeerde aan de Cooper Union New York.
In zijn werk probeert Krabbé mogelijke narratieve uit, met associatieve referenties uit de kunstgeschiedenis
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 24-9-2018 om 19:41 |
Eindtijd | 7-10-2018 om 16:30 |