Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Jasper Krabbe. Nummer: 12/50. Afmetingen werk: H50 x b38 cm. Afmetingen voorstelling: H33,5 x b23,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.Nummer: 15/70. Jaar: 1990. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 15-6-2017 om 16:52 |
Eindtijd | 22-6-2017 om 20:52 |