Jasper van der Graaf : Zonder titel 03 - Verkocht

Jasper van der Graaf : Zonder titel 03 kopen? Bied vanaf 16!

Verkoopprijs: € 16,00

Jasper van der Graaf : Zonder titel 03 kopen? Bied vanaf 16!Jasper van der Graaf : Zonder titel 03 kopen? Bied vanaf 16!Jasper van der Graaf : Zonder titel 03 kopen? Bied vanaf 16!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

693 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jasper van der Graaf (1975)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi ingelijst en met passepartout veelkeurendruk genummerd 184 van oplage 790 gesigneerd 2003

Afmetingen beeld 34,5 x 34,5 cm ingelijst 53 x 53 cm

Jasper van der Graaf (1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

693 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:03-06-2016 om 10:45
Eindtijd:10-06-2016 om 10:45
EldertWalter
09 jun. / 08:10
€ 16