J.C. Nachenius ets Veluwe - Verkocht

J.C. Nachenius ets Veluwe kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

J.C. Nachenius ets Veluwe kopen? Bied vanaf 25!J.C. Nachenius ets Veluwe kopen? Bied vanaf 25!J.C. Nachenius ets Veluwe kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Veluwe door de bekende kunstenaar Jan Coenraad Nachenius. Met potlood gesigneerd en eigen druk. De ets zit nog oud gelijst en is nooit open geweest.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:27-11-2015 om 14:34
Eindtijd:02-12-2015 om 21:34
vrog
02 dec. / 17:40
€ 25