J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening - Verkocht

J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!
J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!J.C. Roelandse, Boerenwoning in het groen, Tekening kopen? Bied vanaf 25!
  • Johannes C. Roelandse (1888-1978)
TypeTekening / Aquarel

Tekening door J.C. Roelandse, exponent van de Leidse School

Voorstelling van een boerderij in het groen

Gelijst, beeldmaat 11x19, lijstmaat 18x25

Gesigneerd in potlood r.o. 'J.C.Roelandse'

Herkomst: Kunsthandel Roest, Breestraat Leiden

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-04-2018 om 12:42
Eindtijd:03-05-2018 om 19:42
Sandereine
30 apr. / 22:33
€ 25